Samochody osobowe i dostawcze

Świece zapłonowe Bosch - Samochody osobowe i dostawcze
Odpowiednia świeca zapłonowa dla każdego pojazdu

Producenci samochodów i kierowcy są zgodni: wybierają świece zapłonowe Bosch. Potwierdzają to prowadzone od lat ankiety, a także współpraca firmy Bosch z renomowanymi producentami pojazdów oraz stosowanie świec Bosch jako fabrycznego wyposażenia.

Powodem tej popularności są wysoka wydajność i niezawodność świec zapłonowych Bosch.

Program świec zapłonowych Bosch Super oferuje odpowiednią świecę zapłonową dla każdego pojazdu, przy czym technika jest optymalnie dopasowana do wymagań danego silnika.

W asortymencie świec Bosch zawarte są najlepiej sprzedające się świece do najpopularniejszych pojazdów. Program ten obejmuje zaledwie 55 typów świec, które pokrywają zapotrzebowanie ok. 97% pojazdów.

Szybka identyfikacja właściwej świecy: w świecach Bosch doskonale dopasowana jest nie tylko technika. Bez trudu można także dopasować produkt do danego pojazdu. Do każdego silnika jest przyporządkowana konkretna świeca zapłonowa. Dzięki zastosowaniu prostego systemu numerów referencyjnych szybko odnajdziesz właściwą świecę zapłonową. Jak bezpieczne i łatwe jest zamawianie, możesz przekonać się, testując nasz katalog online.

Bosch Super Wyjątkowa jakość bestsellera.

Bosch Wysoka niezawodność i jakość.

Bosch Platin-Iridium Metal szlachetny dla zwycięzców.

Bosch Super 4 Najbardziej zaawansowana świeca gwarancją niezawodności rozruchu.